Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub chociażby za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego typu zdarzeń można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej nawierzchni. Często podejmujemy także sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z faktycznymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zwracają się do nas też osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak podanie niewłaściwych leków, powikłania przy porodzie lub operacji czy leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza, wypadek samochodowy, w którym zginęła bliska im osoba czy pobicie. Zawsze wiąże się to również z długotrwałą traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani Klienci. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może dociekać poszkodowany. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego toku sprawy.