Obsługa prawna przedsiębiorców – Krakowska Kancelaria

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy pomoc związaną z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno podmiotów prawa handlowego, jak i osób fizycznych. W skład zespołu Kancelarii wchodzą aplikanci radcowscy oraz radcowie prawni, którzy specjalizują się głównie w prawie rodzinnym, prawie pracy, a także w prawie cywilnym.

Kancelaria prawna w Krakowie – jakie sprawy podejmuje

Przeważającą część naszej pracy stanowi prowadzenie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym prawem pracy, dochodzeniem odszkodowań oraz sprawami rodzinnymi. Obsługa prawna w tym zakresie polega na bieżącym kontakcie z Klientem, udziale w mediacjach i negocjacjach, opracowaniu pism procesowych i pozaprocesowych, a także reprezentacji przed sądami. Reprezentując Klientów podejmujemy wszelkie działania, których celem jest zakończenie sprawy w sposób pozasądowy, co przede wszystkim wpływa na szybkość zakończenia sprawy oraz obniżenie kosztów powiązanych z obsługą prawną.

Kancelaria radców prawnych – doradztwo i obsługa prawna firm

Działalność Kancelarii skupia się także na obsłudze prawnej firm, obejmującej bieżące doradztwo i opiniowanie z prawnego punktu widzenia działań podejmowanych przez Klientów. Charakter obsługi prawnej jest przede wszystkim kompleksowy. Doradzamy naszym klientom w każdej sferze ich działalności, co obejmuje takie obszary jak prawo pracy, administracyjne, handlowe czy nawet podatkowe. Chcemy, by nasi Klienci czuli się pewnie zlecając nam obsługę prawną swojej firmy, w związku z tym koncentrujemy się na zapobieganiu i aktywnym reagowaniu, dzięki czemu niwelujemy wszelkie negatywne konsekwencje prawne.