Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radcy prawnego

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ochronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem firmy, respektowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Równie często zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza praca polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezzasadnego zwolnienia czy chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy wiążą się z ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do racji Klienta staje się dużym wyzwaniem.