Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Interesuje Cię oferta producentów stolarki okiennej? Kliknij tu, żeby zdobyć więcej informacji

Tradycyjne okna drewniane są niebywale eleganckie i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od staroświeckich budynków po minimalistyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i co stanowi o ich popularności?

Producent okien drewnianych – okna niezwykle pięknie

Okna drewniane cechują się obecnie optymalnym wskaźnikiem strat ciepła, ponieważ projektowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych dodatkowo je gruntują, a konserwowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane wyglądają niezwykle estetycznie, mają błyszczącą powierzchnię, klasyczne okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna miejscowego – na przykład sosny, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Naturalne tworzywa w połączeniu z nowoczesnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak popularne w Polsce.

Producent okien drewnianych – naturę możesz samodzielnie odnawiać

Producent okien drewnianych zazwyczaj gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia zabezpieczenie przed niską temperaturą oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można samodzielnie pielęgnować, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Należy podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy również trwałe drzwi, pasujące do stuletnich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy pracach konserwatorskich wnętrz – to materiał organiczny i całkowicie ekologiczny. Budując dom warto zatem wybrać szlachetne, wytrzymałe i piękne materiały drewniane.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]