Zastosowanie podpór szalunkowych

Jeśli chcesz zamówić podpory Peri, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y3evws6v.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się ich używa? Dlaczego opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej funkcja

Pośród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj używany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu można pokryć strop cementem i właściwe jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią też stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Zwykle w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów lub od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – najpopularniejsi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się dużą trwałością, są też proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, jak również elementy wykonywane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na szczególną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się prekursorskimi rozwiązaniami, przemyślaną strukturą oraz doskonałą jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do używania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie mnóstwo firm budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny powodują, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]