Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Nienaturalne linki przychodzące są kluczową przyczyną, przez którą na naszą stronę internetową może zostać zastosowany filtr Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych surowych kar?

Nienaturalne linki przychodzące – groźne w skutkach

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie ogromnej liczby fraz kierujących internautów na naszą stronę w sieci. Naruszają one zasady rzetelnego pozycjonowania stworzone przez grupę Google, gdyż manipulują miejscem witryny w wyszukiwarce. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące występują w postaci artykułów marketingowych przesyconych sztucznymi frazami. Występuje też zjawisko wymiany linków, co jest zakazane. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieuczciwe praktyki zostaną odkryte, a to wiąże się natychmiastowym zmniejszeniem jej rangi w wyszukiwarce, nawet o 30 podstron.

W jaki sposób wyeliminować nienaturalne linki przychodzące

Trzeba podkreślić, że jeśli na portal zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie walczyć o odtworzenie normalnej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest jednak niezwykle pracochłonny i nie daje całkowitego sukcesu. Zasięgnijmy porady doświadczonej firmy SEO, jeśli pragniemy zwielokrotnić szansę pozbycia się uciążliwych filtrów. Specjaliści automatycznie ustalą rzeczywistą przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko doświadczonym firmom.