Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dostawca przekładni falowych - zobacz co może Ci zaoferować.

Powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych DC, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wysoką żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]