biżuteria Swarovskiego, Swarovski biżuteria

Akcesoria i biżuteria z kryształkami Swarovskiego

Kryształy wyglądają naprawdę doskonale, ale nie każdy może sfinansować ich kupno. Szczęśliwie w salonach złotniczych znajdziemy również mniej kosztowne alternatywy dla tych minerałów. Szczególnym uznaniem cieszą się z pewnością kryształki Swarovskiego. Tradycja ich wyrobu zaczyna się w dziewiętnastym wieku, gdy Daniel Swarovski opatentował urządzenie do obrabiania szkła kryształowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego ceniona jest w prawie wszystkich krajach. Same kryształki stosowane są tak w pierścionkach, jak i telefonach komórkowych lub też na obuwiu.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – proces produkcji?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło ołowiowe. Technologia ich wyrobu jest pilnie strzeżona – wiadomo tylko, iż stosuje się w tym celu specjalne maszyny, zaś cały proces odbywa się w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego waży dużo mniej od prawdziwego kamienia. Na tle masy imitacji wyróżnia się w szczególności dokładnym szlifem – na początku przywodzi na myśl prawdziwe minerały.

Różnorodność biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Firma produkuje również inne wyroby – dostarcza kryształki wytwórcom telefonów komórkowych lub żyrandoli. Należy też zaznaczyć, iż firma jest wytwórcą lornetek oraz odblasków – na przykład tych, jakie wykorzystywane są w polskich tablicach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, wisiorki oraz broszki – są głównym i najbardziej popularnym produktem tej marki. Można je nabyć zarówno w sklepach , jak i w sklepach online, które prezentują zdecydowanie największy asortyment.