kolczyki srebrne, kolczyki ze srebra, srebrne kolczyki

Dlaczego powinnaś wybrać srebrne kolczyki?

Srebro to najbardziej lubiany przez producentów biżuterii surowiec. Nie może to jednak zaskakiwać, bo rzeczywiście posiada mnóstwo dobrych stron. Jego ceny są dużo niższe niż wielu innych kruszców, a jest metalem szlachetnym, zatem nie koroduje i długo zachowuje swoje właściwości. Srebrne kolczyki są oprócz tego często wykorzystywane z uwagi na komfort ich używania – bardzo ograniczają wszak ryzyko pojawienia się infekcji. Jako iż są naprawdę atrakcyjnym rozwiązaniem dla poszukujących niestarzejącej się oraz solidnej biżuterii, dobrze powiedzieć kilka słów o tym, w jakich miejscach je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w jakim sklepie?

Fantazja projektantów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – zarówno zwolennicy tradycyjnych pomysłów, jak i panie, które bardziej wolą niebanalne projekty. Przed kupnem konkretnych kolczyków warto więc zorientować się, co proponują nam poszczególni producenci. Najlepszym rozwiązaniem z całą pewnością będzie zakup online – zwłaszcza, kiedy zależy nam na wyszukaniu oryginalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Czyszczenie srebrnych kolczyków

Pomimo wielu plusów, srebro ma pewne wady. Najistotniejszy jest fakt, iż srebrne kolczyki po pewnym czasie śniedzieją. Możemy do tego nie dopuścić regularnie czyszcząc je odpowiednimi preparatami oraz trzymając w bezpiecznych pudełkach. Nigdy nie wykorzystujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, bo potrafią zniszczyć ich powierzchnię.