Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Więcej o kolczykach ze sztyftami na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich zrobienia metal, wzór oraz ozdobne kamienie, ale też typ mocowania. Na rynku dostępne są najróżniejsze typy zapięć – między innymi długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla tych Pań, które cenią prostotę oraz wygodę, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie ważna jest także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na specjalne okazje i te, które bez problemów możemy zakładać na spotkania ze znajomymi.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna prostota

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – turkusem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale eleganckich kreacji – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary oraz minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do codziennych kreacji. Do pracy dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – wyglądają prawie tak dobrze, jak naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które naprawdę dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną główką.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]