Sklep ze srebrnymi kolczykami

Dowiedz się więcej o kolczykach na https://www.bizutik.pl/kolczyki

Kolczyki srebrne są najbardziej popularnym, a także najchętniej noszonym (nie tylko przez kobiety) dodatkiem. Swoją popularność zawdzięczają zapewne ogromnej różnorodności wzornictwa, materiałów i sposobów noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie bez nich wyobrazić współczesną garderobę kobiecą. Najbardziej popularne są z pewnością kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Jakie rodzaje srebra spotykamy w kolczykach

Najczęściej spotkać możemy tradycyjny sposób wykończenia metalu, czyli srebro o próbie 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo efektowne jest również też rodowane srebro pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii kolor białego złota i jednocześnie chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest srebro szczotkowane o ciekawej matowej powierzchni oraz srebro oksydowane w kolorze grafitu.

Rodzaje zapięć

Wybór zapiecia pozostawia się upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są 2 rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które z kolei występują w różnych odmianach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Różnorodność rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]