Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Znajdź kolczyki z cyrkoniami

Wspaniałym podarunkiem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka świetnie współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, posiadające znakomite parametry estetyczne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz przezroczyste. Ich kształt wspaniale imituje szlachetne diamenty, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Na rynku znajdziemy również wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można stworzyć następujące zabarwienia: błękitny, czerwony, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są zahartowane i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii, jak również zawieszek. W jakich sklepach możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych wersjach i niskich cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy wymarzoną i stylową biżuterię. Polki często kupują minimalistyczne kolczyki, jak również te różnorodnie dekorowane.