pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki – symbol elegancji

Srebrne pierścionki to symbol ponadczasowej wykwintności. Dodatki zrobione z tego szlachetnego metalu musi mieć w swojej kolekcji każda szykowna kobieta. Zobaczmy więc, czym cechują te gustowne elementy, stanowiące idealną oprawę kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – jaką próbę kupić?

Najbardziej uniwersalna próba srebra to 999, aczkolwiek takie srebro staje się produktem elastycznym, nieodpornym na wszelkie uszkodzenia i jako biżuteria może łatwo nabawić się defektów. Na rynku znajdziemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub nieco zaszaleć. Te najpiękniejsze okraszone są ametystami, bursztynami, kryształami, jak również brylantami. Ogromnym plusem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się wykwalifikowane zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się idealnie przez wiele lat, pamiętajmy o ich częstym nabłyszczaniu.

Gdzie kupimy wyjątkowe srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię kupimy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak przepuszczać całą wypłatę w tradycyjnych salonach, warto poszperać też w sklepach internetowych, gdzie koszty są nawet o 20% atrakcyjniejsze. Kupimy tutaj srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, wysadzane szlachetnymi minerałami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby możemy oddać zakup z powrotem. Takie witryny w Internecie to ogromny asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej damy.