wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Srebrne wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą pozwolić sobie na komfort posiadania takiej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz mieć zawieszony przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Niemniej ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz kupić wisiorek o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itp.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]