Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Chcesz kupić kolczyki srebrne? Skieruj się tutaj

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej nabywanych przez Polki akcesoriów. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle huczną i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy w czym tkwi sekret, że są tak popularne i w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najbardziej modne są subtelne sztyfty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, a jednocześnie stylowe. Równie popularne są długie kolczyki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Są wysadzane kosztownymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Akcesoria wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie występuje w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc kupując je popatrzmy na numer próby oraz technikę ich wykończenia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy umiejętnie czyścić i systematycznie usuwać śniedź, żeby długo prezentowały się jak nowe. Powinno się wycierać je często miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie stosujmy natomiast starych metod polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle podrażniają miękką strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i przeróżne promocje. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane kobiety.