Dla kogo kurs digital painting?

Kurs digital painting - poznaj aktualną ofertę.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, grami komputerowymi i animacją.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]