kurs rysunku dla dorosłych Kraków

Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Lubisz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z tego typu kursów korzystają także osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]