Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - tutaj zobaczysz rewelacyjną ofertę

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także porady specjalistów, które pozwolą przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie lub za granicą). Uczniowie mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]