Torba płócienna z własnym nadrukiem – pomysł na promocję firmy

Przed firmami, które jadą na targi bądź planują promocję, często stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Powinien on wszak nie tylko przyciągnąć uwagę klientów, ale też być na tyle praktyczny, żeby od czasu do czasu go wykorzystywali i tym sposobem rozwinęli przywiązanie do marki. Takim produktem są właśnie torby z logo firmy.

Trwałość i inne zalety toreb z własnym nadrukiem

Przeglądając ofertę firm zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych w mgnieniu oka zauważymy, iż pod kategorią “torba” pojawia się mnóstwo artykułów. Są to głównie torby na zakupy – bardzo użyteczny i chyba najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy czy logotypu na jutowych, bawełnianych i płóciennych torbach na ramię zawsze bardzo dobrze wygląda, a jednocześnie jest wystarczająco trwały, żeby długo zachować się na tkaninie. Inną zaletą takich toreb jest ich koszt. W zależności od nakładu zamówienia oraz typu torby, cena na ogół zaczyna się od paru złotych za sztukę. Nadruki wykonuje się również na torbach na notebooka bądź torbach sportowych i konferencyjnych. Są to gadżety, które docenią na pewno organizatorzy popularnych sympozjów oraz pokazów. Oczywiście, koszt toreb tego typu i druku na nich jest w takich przypadkach odpowiednio wyższy – sięga nawet do kilkudziesięciu złotych.

Co zamówić oprócz toreb z logo?

Firmy prowadzące działania marketingowe na ogół zlecają jednoczesne wykonanie wielu rodzajów gadżetów. Powinny zatem poszukiwać hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze przynajmniej kilkanaście innych artykułów promocyjnych do zadruku. Równocześnie z torbami bawełnianymi warto zlecić m.in. nadruk na ręcznikach, koszulkach bądź innych użytecznych produktach z tkaniny lub dodać do zlecenia o tradycyjne gadżety reklamowe, jak długopisy, ołówki i smycze, które nadal są uwielbiane przez klientów.