blachy na rąbek, panele dachowe na rąbek

Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Przybliżamy panele dachowe na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – odporność i piękny wygląd

Blachy na rąbek perfekcyjnie godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz szersze uznanie. Bardzo dobrze wyglądającą oraz trwałą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są dostarczane na plac budowy w postaci niewielkich arkuszy. Znamionują się prostym i równocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, wytrzymałe oraz doskonale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla zwykłych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod względem użytej technologii oraz trwałości. Panele te są produkowane z grubej blachy i powleczone dodatkową powłoką, która daje osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak śnieg i deszcz oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych wariantach, co pozwala na dobranie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do redukcji kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08