Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Szukasz celebrytki? Sprawdź www.bizutik.pl

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, iż każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, gwiazdka, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem niepokorności i nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]