Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Kliknij tutaj po więcej szczegółów o środki czystości chemia

Aby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne preparaty oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czystości – likwidacja zabrudzeń różnego typu

Asortyment środków czyszczące skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, graffiti, tłustych osadów lub ognisk pleśni.

Ochrona powierzchni z wykorzystaniem chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na zabezpieczenie oraz konserwację powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i niszczycielskie działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy między nimi środki chroniące przed graffiti, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im ładny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]