Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Renault części. Więcej informacji na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego producent są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, silnika, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]