Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Zobacz, gdzie zamówić butelki monopolowe w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to również branża, w której bardzo dobrze radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego unikalnego, smacznego lub zdrowego wyrobu. Przeznaczona na handel żywność musi być zapakowana tak, aby towar długo pozostał świeży, a zatem m.in. w szklane słoje i butelki. Atutem tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie – czy warto?

Oczywiste jest, że oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. marmolady, soki czy pasty warzywne, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie formą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając towar całymi paletami na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale również oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem również dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoje i inne elementy w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania soków, wina bądź piwa. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 500, 1400, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać kupiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoikami w hurcie można także zamówić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]