Kapsułki Nespresso – zamienniki są już w sprzedaży

Zamów kapsułki kompatybilne z Nespresso

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najdłużej obecnych na rynku. Zostały opracowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu stopniowo pozyskiwały kolejnych miłośników. Dzisiaj jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wytwarza wiele uznanych firm.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso?

Postanawiając o zakupie ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do używania kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten typ kapsułek wygasł kilka lat temu więc teraz w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych w Polsce firm jest Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Delicato i Armonico o umiarkowanej mocy, zawierające mieszankę kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki Vigoroso i DecaRicco oparte na mieszance arabiki i robusty. Kolejnym znanym włoskim producentem kawy w kapsułkach Nespresso jest IlCafeItaliano, autor intensywnych w smaku połączeń robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miejscowości, czyli Roma, Trieste, Firenze i Venezia. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty czekolady, prażonych orzechów czy suszonych owoców. Inni poważani włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to m.in. Diemme (kawy Corpo, Spirito Della Tanzania czy bezkofeinowa Cuore) i Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, Sambuca, Amaretto, Arabic czy Intense).

kapsułki kompatybilne z Nespresso także od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso wytwarza też polska firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o intensywnym smaku, np. Ristretto, Intensiva czy Milano, w tym też kawy aromatyzowane – Vanilla, Chocolate, Carmel i Hazelnut.

Opakowania dostępne w większości sklepów zawierają zazwyczaj 10 kapsułek z kawą. Natomiast dla konsumentów, kupujących kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali też zestawy po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają jeszcze bardziej zredukować cenę napoju. W przypadku, gdy kupujący ma obawy, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim wyśle zamówienie winien zwrócić się po dodatkową informację do właściciela sklepu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]