Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Dowiedz się więcej o macie dezynfekcyjnej przejazdowej na verdeavis.pl

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są używane w przemyśle, gastronomii, służbie zdrowia i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, w myjniach, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli zawsze tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także zmniejszają ryzyko przenoszenia się pyłu czy opiłków. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te pochłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz pozostałych ludzi przebywających wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są pokryte warstwą wzbogaconą korundem, co korzystnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]