Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Kup mydło dezynfekujące na http://tinyurl.com/yd4y9yu7

Mydło dezynfekujące usuwa z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, aby sprostało wymaganiom przeróżnych odbiorców? Gdzie używane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Mydło antybakteryjne – wykorzystanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez placówki medyczne, przemysł gastronomiczny czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, dedykowane do mycia ciała, włosów lub skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamigwarantujących wysoki stopień higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt nadzwyczaj ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2500 doz mydła z pojemnika 1000 ml. Mydło w piance skutecznie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i bez problemu zmywa.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przetestowane dermatologicznie. Mydła dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników i innych składników alergicznych – można ich używać często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel, który świadczy o wysokiej jakości i jest przyznawany kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]