Namioty imprezowe – zastosowanie

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Komu przydadzą się namioty imprezowe?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniej zabawy!

Atuty namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru również maskownice w kilku kolorach.