etykiety na wódkę weselną, etykiety na butelki

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na Sylwestra, wesele lub imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako wyjątkowy podarek od nowożeńców

Na weselach alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale też dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu zabawy. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Ale taka butelka z wódką może także stać się w fajną pamiątką, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety weselne, na których można umieścić informację o słowa podziękowania, imionach Pana i Pani Młodej czy dacie i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych kolorach i wzorach, więc bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze kawalerskim.

Udekoruj domowe przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz swoje nalewki, soki czy wina i dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę pospolitej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]