Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Dowiedz się więcej o drzwi wewnętrzne producent.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się 15-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Lata obecności na polskim rynku spowodowały, że jego specjaliści gwarantują konsumentom najlepszą jakość usług i wytwarzanych produktów. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale także ich solidność, będące wynikiem zastosowania w toku ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu i składaniu elementów stolarki otworowej specjalistami firmy kieruje dbałość o zachowanie czterech wartości: najwyższej jakości produktów, pełnego komfortu ich eksploatacji, absolutnego bezpieczeństwa, jak również zadowolenia konsumenta.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to świetny wybór dla klientówszukających nietypowych, ale trwałych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom wysoką wygodę – skutecznie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz tworzą świetną izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego są one zaopatrzone w systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich niestereotypowa, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, ponieważ wykonywane są zawsze z materiałów wysokiej jakości.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć także w sferze kontaktów z klientem. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje darmową konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, znakomicie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Tyczy się to nie tylko szerokości drzwi, ale również rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]