Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Więcej szczegółów o baniaku do wina.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]