Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Kup słoik z kranikiem na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]