Tania drukarka 3D dla małych i średnich firm? To możliwe

Na cadxpert.pl uzyskasz więcej informacji o drukarka 3D sklep

CadXpert jest jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma urządzenia do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM i SLA, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, FDM, PolyJet i DMLS.

CadXpert – dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor sprzętu marki Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę aparatów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D oraz ponad 20 modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym także materiały specjalistyczne, takie jak: Ultem 9085, Antero 800 NA oraz inne (inżynieryjne, biokompatybilne, elastyczne, dentystyczne itd.). Oprócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych CadXpert posiada także filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały używane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne i biurkowe

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli przeróżnych branż (sprzęt marki Stratasys). CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procesem druku przestrzennego, chcą skonsultować z ekspertami swoje projekty bądź możliwości technologiczne konkretnego urządzenia z asortymentu sklepu, powinni zajrzeć do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: pomoc merytoryczne i techniczne, szkolenie z obsługi zakupionych urządzeń czy serwis (w tym także pogwarancyjny).

Tanie drukarki 3D – na kieszeń małych oraz średnich firm

Jak kształtują się ceny narzędzi do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, iż nawet mała lub średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczne narzędzia do druku przestrzennego szybko się zwróci – w obrębie sektorów, takich jak odlewnictwo, medycyna, motoryzacja czy stomatologia, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor sprzętu do drukowania 3D prężnie się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się innowacyjne technologie i rozwiązania, na które kilka lat temu było stać wyłącznie ogromne koncerny. Współcześnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają również mniejsze firmy, te z daleko niższym budżetem. Z roku na roku obniża się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do drukowania 3D są bezustannie rozwijane i udoskonalane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]