Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad stosownym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i o czym powinno się pamiętać przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, a także namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) oraz całoroczne. Dobór właściwego produktu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu i trwałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a intuicyjny montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.