Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Kapsułki A Modo Mio kupisz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Podmiotów wytwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza wciąż mieści się na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia firmy Lavazza zaczęła się w końcu XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów kupił mały obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy i przyrządzano ich autorskie mieszanki. Podbiły one w mgnieniu oka serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza wciąż zachwyca jakością swoich kaw, wytyczając standardy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Ekspresy na kawę w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą sporządzenie apetycznej, aromatycznej kawy trwa zaledwie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do mieszanek smaków wytwarzanych przez tego producenta. Obecnie w sklepach spotkać można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale tak samo wyróżnia je ciekawy aromat.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – arabika i nie tylko

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do wielu modnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Intenso Gola lub Avarizia Delicato), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku czekolady (Mokaccino), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) oraz kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]