Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Chcesz zamówić okiennice dekoracyjne? Sprawdź skyshutters.pl.

Urządzając dom, sporadycznie przeznacza się dużo uwagi na okna. Zwykle decyzja pada na klasyczne rozwiązanie, a więc zasłony oraz firanki, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne mało znane nad Wisłą rozwiązanie – okiennice ozdobne typu shutters.

Na okna, ale również na drzwi szafy – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Nadrzędną właściwością shuttersów (czy też po polsku – szutersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach wewnętrznych poruszają się, dzięki czemu można bez trudu je ustawić pod rozmaitymi kątami, w zależności od kaprysu domowników. Wytwarza się je z polichlorku winylu (PCV), płyt pilśniowych, a także z listw drewnianych. Okiennice dekoracyjne shutters montuje się przeważnie na oknach, jednak wyśmienicie sprawdzą się też na drzwiach lub w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskim budownictwie widuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale każdy z nas zapewne w kinie lub w telewizji, gdyż tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w Nowej Zelandii i USA.

Czy warto postawić na okiennice dekoracyjne typu shutters?

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko rewelacyjnie się prezentują, lecz mają też zastosowanie. Za ich pomocą można pasywnie kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: latem hamować kumulowanie się ciepła w pomieszczeniach, a zimą – utrzymać je na dłużej. Shuttersy wspaniale komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i da się je zainstalować je na większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są zdecydowanie droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niesłychanie atrakcyjny wygląd, przez co podwyższają wartość domu. Trzeba dodatkowo zaakcentować, iż shuttersy są regulowane bez wykorzystania żyłek, co właściciele psotliwych psów i kotów czy rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby zaplątać się zwisające łańcuszki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]