Nie tylko fitness – o lekcjach tenisa

Lekcje tenisa Kraków - ta niezwykła oferta Was pozytywnie zaskoczy

W dzisiejszych czasach jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego popołudnia jest ruch i rekreacja. Na czasie stają się przede wszystkim lekcje tenisa, które wspaniale rozwijają kondycję oraz chronią przed chorobami. Sprawdźmy jakie pożytki daje ta dyscyplina sportu.

Popraw siłę organizmu na lekcjach tenisa

Systematyczne lekcje na korcie przede wszystkim wyrzeźbią całe ciało i zapewnią dużą tężyznę fizyczną. Dodatkowym walorem jest poprawa szybkości ciała i ogólnej wydolności organizmu. Należy podkreślić, że rekreacyjne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla młodzieży, ale również dla kilkulatków. Jeśli pragniemy na poważnie zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, warto zapisać je od najmłodszych lat do tzw. przedszkola treningowego. To sprawi, że nasze dziecko szybko zacznie osiągać pierwsze sukcesy na korcie.

Lekcje tenisa – spróbuj sam

Szkoły tenisa odkryją nie tylko małych czempionów kortu. Także osoby w sile wieku mogą odnaleźć się na korcie. Należy tylko wziąć udział w szkoleniu z instruktorem, który nauczy nas podstawowych podań oraz pokaże jak trzeba serwować. Potencjalni mistrzowie trenowani są w ośrodkach w Krakowie i Sopocie, gdzie lekcje tenisa są najpopularniejsze. Tak naprawdę nie jest ważne jaki mamy poziom sprawności fizycznej, ale wrodzone predyspozycje i nasza wewnętrzna determinacja. Kiedy ćwiczymy dla własnej satysfakcji, skoncentrujmy się na endorfinach wydzielających się podczas aktywności fizycznej.

Nasza lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]