Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą wypraw w góry? Nie zwlekaj! Skieruj się na www.exploruj.pl

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia pewne i solidnie opracowane wycieczki pod okiem kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl planuje wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie pragnień oraz sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających na wylot naturę górskiego obszaru, ale także ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]