Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Pokaźna porcja wiedzy o automatycznym księgowaniem. Zobacz koniecznie!

Biznesmeni wciąż poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim biznesie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, toteż znakomicie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]