Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Skieruj się w to miejsce jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracowni architektonicznej Kraków

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowany wachlarz usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domu, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie kontroluje postęp robót, planuje odnowę domu bądź proponuje aranżację już gotowych rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro projektów?

Szukasz nowatorskich, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu domków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające współczesne nurty w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkalnych oraz domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura, obiekty rekreacyjne i apartamenty pod wynajem. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może również rozplanować praktyczne i pojemne garderoby, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]