Busy z Holandii do Polski – wygodny powrót do kraju

Aktualnie jedną z największych mniejszości w Holandii są Polacy. Jeśli wierzyć badaniom, w Niderlandach przebywa już więcej niż ćwierć miliona polskich obywateli. Tak duża liczba holenderskiej Polonii powoduje, iż wzrasta popyt na usługi przewozowe do tego kraju. Osoby organizujące wyjazd do państwa sławnego z wiatraków i kanałów dysponują wieloma możliwościami. Jak więc można dojechać z Polski do Holandii? Który ze sposobów będzie najwygodniejszy – podróż samolotem czy autokarem? A może bus do Holandii?

Jak dojechać do Holandii?

Metod na to, aby odbyć podróż do Holandii jest kilka. Najszybszy z nich to , rzecz jasna, samolot. Przeloty do Niderlandów organizowane na co dzień z wielu dużych i małych portów – między innymi z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Modlina, Gdańska oraz Lublina. O wiele pokaźniejsza jest lista miast, z jakich odjeżdżają autokary rejsowe do Niderlandów. Te opcje posiadają jednakże pewne wady. Najważniejszy z nich to fakt, że połączenia docierają tylko do wyznaczonych przez przewoźnika miejsc. Do docelowej destynacji pasażer musi zaś dojechać na własną rękę.

Wygodne busy do Holandii

Aby uniknąć takich komplikacji, warto skorzystać z transferu busem. Takie rozwiązanie ma niemało atutów. Busy do Holandii w wielu przypadkach kursują w systemie door-to-door, co znaczy, że prowadzący bus podjeżdża po pasażera we określone miejsce i dowozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Istotne jest także to, że busy z Holandii do Polski są dobrze wyposażone i gwarantują wysoki komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają m.in. Wi-Fi, ogrzewanie postojowe, odtwarzacze filmów, klimatyzację oraz wygodne fotele i dużo miejsca na nogi.