Catering dietetyczny coraz popularniejszy

Odpowiednia dieta w ogromnym stopniu rzutuje na ludzkie samopoczucie. Niestety czasem nie znajdujemy ani chwili na to, by skomponować jadłospis – nie wspominając już o regularnym gotowaniu odpowiednich potraw. Czy znaczy to, iż w podobnych sytuacjach powinniśmy pożegnać marzenia o dobrej sylwetce? Szczęśliwie nie – możemy wówczas zdecydować się na catering dietetyczny. W Krakowie czy pozostałych sporych miastach tego typu usługi cechują się sporą popularnością wśród pacjentów. Ich zaletą jest nie tylko wygoda, ale też efektywność – te dania komponowane są bowiem przez dobrego dietetyka. Na jakich zasadach konkretnie opiera się catering dietetyczny? Gdzie możemy go zlecić?

Czym jest catering dietetyczny

W odróżnieniu od tradycyjnej diety, ta usługa nie obejmuje własnoręcznego gotowania potraw – o wybranych godzinach żywność po prostu przywozi nam doręczyciel. W paczkach znajdziemy dania ułożone przez specjalistę – odpowiednie na przykład dla osób walczących z otyłością lub celiakią oraz dla sportsmenów. Sporo firm proponuje także indywidualne skomponowanie menu w oparciu o określone oczekiwania. Dzięki temu catering dietetyczny okazuje się doskonałą opcją dla chorych po operacjach lub w czasie terapii lekarskiej.

Catering dietetyczny – jak wybrać?

Jak przed chwilą wspomnieliśmy, catering dietetyczny zdobywa ogromną popularność pośród troszczących się o zdrowie mieszkańców miast na terenie całej Polski. W Małopolsce trafionym rozwiązaniem będzie niewątpliwie wybór oferty marki FitMe catering. Wszelkie potrzebne informacje dotyczące planów dietetycznych oraz cennik dostępne są na stronie www.dietafitme.pl. Na taki pomysł dobrze zdecydować się szczególnie, iż 20-dniowy abonament to wydatek niecałego tysiąca złotych, czyli kwota, jaką zwykle wydajemy na zdrowe posiłki w sklepie, a których z pomocą usługi dowozu do domu nie będziemy musieli gotować sami.