Czy dożylne wlewy witaminy C zwalczają raka?

Witamina C to mikroelement o rozległym spektrum działania, który aktywnie przyczynia się do zwalczania chorób i poprawienia ogólnej odporności organizmu. Stosowany jest zwłaszcza w okresach zwiększonej zachorowalności na choroby wirusowe. Od niedawna znajduje jednak szersze zastosowanie – przy bardzo poważnych schorzeniach. Zobaczmy w takim razie jak działają dożylne wlewy witaminy C i jakie są wskazania do ich stosowania.

Dożylne wlewy witaminy C – alternatywna terapia

Witamina C jest mikroelementem odpowiadającym za poprawne funkcjonowanie organizmu człowieka. Samodzielnie nie jesteśmy w stanie jej wyprodukować, dlatego musimy uzupełniać jej dawki z zewnątrz (np. z owoców). Współczesna medycyna od lat weryfikuje wpływ witaminy C na terapię groźniejszych chorób – boreliozy, cukrzycy oraz mnóstwa innych. Nauka weryfikuje szczególnie wpływ witaminy C na unicestwienie komórek nowotworowych – niektóre testy starają się udowodnić, że zastosowanie niekonwencjonalnej kuracji może dać znacznie lepsze wyniki leczenia. Dostarczenie sporych porcji witaminy C do ciała człowieka to tzw. dożylne wlewy witaminy C. Terapia od 10 tysięcy mg może pomóc pokonać wiele niebezpiecznych chorób.

Wlewy witaminy C – dawki kontrolowane przez doktora

Technika dostarczania witaminy C, czyli wlew bezpośrednio do żył, usuwa ryzyko powstania skutków ubocznych, które mogłyby wystąpić w przypadku zwykłych metod (np. doustnych). Rezultaty mogą być zdumiewające – choroby układu sercowego zanikną, a układ immunologiczny zostanie wzmocniony. To doktor decyduje o kierunku terapii i ustala dawkę, ale żeby osiągnąć trwałe rezultaty, leczenie musi działać przez dłuższy okres.