Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miejscowości na Pomorzu – z małej rybackiej wioski powstałej w 1926 roku szybko przekształciło się w wielką aglomerację, która przyciąga turystów oraz inwestorów. Chciałbyś przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie najlepiej wynająć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów punktów w Gdyni. Podróżnych przyciągają między innymi zacumowane muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, stragany i restauracje. W czasie wakacji w Gdyni warto także pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Atrakcji dla rodzin z maluchami dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Pragniesz przyjechać na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową obejmującą apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają podróżnym maksymalną wygodę i prywatność, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, a także czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając zarazem domowe i smaczne posiłki w niewysokiej cenie.