Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o pełnej ofercie sal weselnych w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Wybierając miejsce na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka istotnych okoliczności. Na początek musi znać liczbę uczestników zabawy, żeby być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie prosty. Jeżeli na wesele poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, powinno się szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, wybranie menu i przystrojenie sali. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

A może pałac na przyjęcie ślubne?

Narzeczeni z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela urządzane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad setkę osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]