Odkryj swój potencjał zawodowy dzięki coachingowi kariery

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą coachingu kariery? Nie zwlekaj! Skieruj się na janklusak.pl/oferta/zarzadzanie-kariera/.

Profesjonalne doradztwo zawodowe pomoże odkryć Twoje silne strony oraz zagospodarować skryty potencjał. Dlaczego opłaca się rozwijać swoje kompetencje zawodowe? Na czym obecnie polega coaching kariery?

Coaching kariery – profesjonalne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Coaching kariery przeprowadzony z profesjonalnym doradcą zawodowym służy nie tylko tym, którzy ledwo co zaczęli swoją karierę, ale również doświadczonym pracownikom, którzy starają się przetrwać restrukturyzację w przedsiębiorstwu, przygotować się do przejścia do nowej pracy albo czują strach przed przemianami na rynku pracy. Wykwalifikowany coach kariery asystuje na kliku płaszczyznach – uczy jak przyszykować się do rozmowy o pracę, aby zwycięsko przejść proces rekrutacji oraz jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” i inne kompetencje, które są przydatne w życiu zawodowym. Doradca zawodowy zajmuje się też pomocą w właściwym przygotowaniu dokumentów, na przykład listu motywacyjnego, portfolio osiągnięć lub CV, tak, by przyciągnęły uwagę potencjalnych pracodawców, a przez to podniosły prawdopodobieństwo, iż kandydat zostanie dopuszczony do rozmowy. Równie ważna jest także pomoc coacha kariery w zakresie autoprezentacji – to jeden z głównych aspektów, który wysoko oceniają specjaliści od rekrutacji.

Komu przysłuży się coaching kariery?

Zastanawiasz się czy zmienić specjalizację, jednak nie jesteś pewny, jaka praca przyniesie Ci porządna wypłatę i równocześnie radość? A może pragniesz sterować ścieżką swojej kariery zawodowej tak, by ostatecznie odnieść sukces na rynku pracy? Coaching kariery spowoduje, iż ujawnisz swoje silne i słabsze cechy, zaczniesz używać drzemiące w Tobie możliwości i odnosić sukcesy zawodowe. Kompetentny coach kariery wspomoże również managerów wyższego szczebla tudzież innych doświadczonych specjalistów, którzy poszukują profesjonalnego doradztwa. Przed pierwszym spotkaniem następuje określenie potrzeb doradczych – to wtedy zostaje ustalone cele uczestnika sesji, pomocy w jakim zakresie potrzebuje i jaka liczba konsultacji z coachem kariery pozwoli dotrzeć do przewidzianego celu.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]