Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Na tej stronie poznasz pełną ofertę sali na przyjęcie.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to również ceremonie chrztu, „osiemnastki” czy komunie. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie odpowiedniego lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie imieninowe bądź osiemnastka, w której będą brać udział w większości dorośli, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast zabawy, w których znaczną część gości mogą stanowić dzieci, a więc komunie lub ceremonie chrztu, poleca się wyprawić w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się tak szybko sytuacją i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy podawane zaproszonym także wypada dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o dobre potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w dworskich salach lub w ogrodzie

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest całkiem proste, ale niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście królewskiej oprawie odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, poprzez ułożenie i przystrojenie stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]