catering na wesela

Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, komunie bądź chrzciny, od dawna przestały być organizowane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i znajomych. Teraz są to wydarzenia, w których uczestniczy nieraz blisko sto osób. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie zaplanować menu, a potem naszykować oraz zaserwować dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa będzie trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – pyszny obiad, który oczaruje gości

Organizacja zabawy weselnej to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na rozsyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, dobór wystroju sali czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości zakąsek i trunków serwowanych w czasie przyjęcia, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich przy stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, aby stoliki były cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy były apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa na czas serwowała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów oraz kucharzy, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi normami, zarówno w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowany wstępnie spis proponowanych dań głównych, napojów oraz zakąsek zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem samemu złożyć menu z proponowanych potraw. Należy jednakże zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie klienta są gotowe przygotować unikalne zestawy dań.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]