Organizujesz imprezę firmową? Dowiedz się, jak znaleźć salę do wynajęcia

Jesteś zainteresowany pełną ofertą sali do wynajęcia w Krakowie? Nie czekaj! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne bądź pikniki dla pracowników i ich bliskich, zadaniem których uformowanie silnych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, aby uczcić nowe kontrakty, a także różnorodne bankiety dla wspólników biznesowych, konferencje oraz szkolenia. Takie imprezy muszą być odpowiednio przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszego lepszego lokalu!

Jeśli nie posiadamy w budynku firmowym dużych wnętrz, w których można zorganizować event, należy poszukać usług wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoją stylistyką do rangi planowanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla wspólników spółki, podczas których fetowany jest jej szczególny sukces, nie mogą zostać urządzone w byle jakiej sali. Wypada w takich sytuacjach zaplanować imprezę w klimatycznym miejscu, które dodatkowo uwydatni rangę uroczystości. Z kolei jeżeli na event zaproszone będą osoby nie zamieszkujące w najbliższej okolicy sali warto zdecydować się na lokal, zlokalizowany nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej

Organizując imprezę firmową nie można zignorować tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku doświadczonej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w umówiony punkt wyśmienitych dań dla gości, ale także doradzi jakie potrawy wybrać do menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. W czasie pokazowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie gościom perfekcyjnej obsługi. Opłaca się więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim teamie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko pyszne, ale i zniewalające wizualnie dania, a także kelnerów, którzy zaserwują posiłki do stołu w wytworny sposób.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]