Pet hotel – opieka nad psem na czas wyjazdu

Hotel dla zwierząt to wspaniała alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wakacje i nie możesz wziąć ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego pupila! Jakie usługi oferuje pet hotel?

Petsitting – indywidualna opieka nad psem

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z ukochanym pupilem w czasie wyjazdu służbowego lub urlopu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje klimatyzowanymi, komfortowymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada na dole okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy czworonóg jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które pragną zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Pet hotel – kompleksowy oferta

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się empatią oraz szacunkiem w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują również monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich lasach, gdzie mają możliwość obcować z naturą. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa zoopsycholog – czworonogi mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Karma jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pupila. Hotel zapewnia również opiekę weterynarza.